Ultralyse – Kavitasyon ile 1 Saatte 2-5 cm İncelin

0
50

Ultraliz ile düşük frekans ultrasound dalgaları veriliyor ve yağ dokunuzda direkt küçülme meydana geliyor.Yağ dokuyu hücre düzeyinde küçültme ve diyetle harcanabilir hale getirmeye yarayan Ultralyse denilen sistem de düşük frekanslı ses dalgaları kullanılır.

Yağ dokuyu hücre düzeyinde küçültme ve diyetle harcanabilir hale getirmeye yarayan Ultralyse denilen sistem de düşük frekanslı ses dalgaları kullanılır. Ultrason dalgalarının yağ hücre membranında yarattığı kavitasyon ile yağ metabolitleri vücuttan uzaklaştırılmak için hazır hale gelir. Bu sistem ile kullanılabilir hale gelen yağ  deponun vücuttan uzaklaştırılması için hastanın özel yağsız dieti uygulaması gerekir. Hafta da bir kez uygulanabilen seanslar ortalama 6 yada 8 hafta sürmektedir.

Nasıl uygulanır?

Hiçbir cerrahisiz sistem ya da yöntem elbette oradan yağ dokuyu direk alma etkisi yaratmaz. Ama Ultralyse ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve sizin tarafınızdan harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten yüz güldürücüdür. Mezuradaki rakamlar en az 2 max 5 cm kadar azalmıştır.

Tek bölge için 7 gün aralıkla 5 seans girilebilen bu tedavide her seans sonrası hastanın izlenmesi gereken 4 günlük diyet protokolü vardır ki; bu da hekiminiz tarafından size verilir.

ultralye

Ultralyse ile aldığımız sonuçlar hem hasta hem de bizim açımızdan dikkate değer ve hızlı. Sonradan izlenen diyet ise zorunluluktur. Ultralyse ile artan serbest yağ asitlerini tüketmek için yaklaşık 4 gün boyunca sıfıra yakın yağ içeriği olan bir diyet izlemeniz gerekli. Çünkü Ultralyse ile kendi yağınızı yeme yani enerjiye çevirme sağlanıyor. Zayıflama tek başına yağ hücrelerinin azaltılması ve bölge dokunun incelmesi ile sınırlı olmamalıdır ince bir silüet için cilt elastikiyetinin de tekrar kazandırılması gereklidir.

Sizinle aynı kiloda aynı boyda ve aynı yaştaki hemcinsinizin sizden daha ince görünmesinin nedeni sıkı bir ciltten başka bir şey değildir. Amaçlanan cilt elastikiyetini arttırmaktadır.

Şu ana kadar başarıyla uyguladığımız ve sonuçları açısından en geniş kaynak ve literatüre sahip Accent XL Radyo Frekans sistemi yine burada devreye giriyor. Radyo Frekans ile cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması hedeflenir. Çünkü cildimiz belirli bir yaştan sonra ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırır. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar onarım mekanizmalarını dolayısıyla kollogen ve elastin sentezini arttırıp sıkılığı sağlar. Tüm cilt gençleştirme ve sıkılaşma tedavilerinde amaçlanan budur. Kombinasyon tedavileri ve hastalara sunulan alternatifler geniş tutulmamalı ve tek sistemin ya da tek aletin muhteşem sonuçlar vereceği inancından vazgeçilmelidir. Bu nokta da asıl önemli olan; doğru hareketi, doğru sistemlerle doğru hastayı buluşturabilmektir. Ki bu da doğru hekimin görevidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here